O parfémoch

Predstavujeme novinku: Najlepšia napodobenina Idole – Lancome už aj u nás pod číslom 931

napodobenina lancome idole

O Idole od Lancome ste už určite počuli. Je jedným z najvyhľadávanejších parfémov roku 2019, ktorý si ihneď po svojom uvedení na trh získal srdcia tisícok žien. Je to vďaka esenciám ruží, bieleho chypré, alebo snáď vďaka jeho nezvyčajnému charakteru? Pozrite si naše hodnotenie Idole a prečítajte si o novom revolučnom parféme, ktorý v presnej kópii už nájdete aj v našej ponuke pod číslom 931. Vďaka čomu je parfum Idole tak úspešný a prečo určite zaujme aj vás?

Imitácia Idole – Lancome je totožná s originálom. Prekvapí vás kvetinami s nádychom chypré

Parfém Idole možno poznáte aj vďaka televíznym reklamám. Ihneď po jeho uvedení na trh v roku 2019 začala spoločnosť Lancome s obrovskou mediálnou kampaňou, ktorá sa dostala aj do našich televízií. Nie sú to však len reklamy, ktoré hovoria o výnimočnosti tejto vône. Online parfumérie sa takmer okamžite po spustení predaja zaplnili stovkami recenzií spokojných zákazníčok, ktoré parfum jednoducho milujú.

Ako vonia Lancome Idole?

Ihneď po použití vás Idole uchváti svojou kvetinovou vôňou s chypré nádychom. Ucítite v nej najmä tieto 3 výrazné esencie:

  1. Ruže: ikonická a vznešená prísada dámskych parfumov bola do tejto voňavky získaná z lokácií po celom svete. Vôňa 4 typov ruží je v parfume zextrahovaná do jednej skvelej esencie.
  2. Jazmín: Krémovosť, čistotu a intenzitu získava parfém práve z jazmínu. Vďaka nemu je vôňa jemná a skryto nežná.
  3. Biele chypré: Biele chypré doplnené arómami pižma dáva parfumu výnimočné čaro a naozaj ojedinelú vôňu, ktorú je dnes už takmer nemožné vymyslieť.

Čo hovoria na Lancome Idole recenzie?

Väčšina žien sa zhoduje, že vôňa Idole je skvelou spoločníčkou na bežný deň aj na špeciálnu príležitosť. Jej brilantná kompozícia 3 výrazných esencií je doplnená o arómy hrušky, bergamotu a vanilky. Všetky tieto zložky spolu tvoria nádhernú kvetinovo-chyprovú vôňu s dlhotrvajúcou intenzitou.

Ste odvážna a nezávislá? Potom je parfém Idole určený presne pre vás

Pokiaľ rozmýšľate, či vám Idole charakterovo zapasuje, skúste odpovedať na tieto otázky: Máte veľké sny, túžby a ciele? Ste inšpiráciou pre samú seba? Veríte v svoje schopnosti a idete si za svojim cieľom? Ak ste odpovedali áno, potom vy ste tá pravá Idole – žena, ktorá je idolom a ikonou pre ostatných, no aj pre samú seba.

Originálna vôňa Idole, rovnako ako aj naša imitácia, bola vytvorená pre tzv. novú generáciu žien. Tieto ženy snívajú vo veľkom a vďaka vnútornej sile a sebavedomiu sa stávajú prirodzenými ikonami. Vôňa najlepšie vystihne charakter silných, úprimných, nezávislých a moderných žien, ktoré prijímajú všetky životné výzvy s odvahou a chuťou napredovať. Svojimi nežno-odvážnymi arómami zároveň vyjadruje sebadôveru, ženskosť a inšpiráciu.

Zaujal vás parfém Idole? Vyskúšajte ho vo vernej imitácii s nízkou cenou

Našli ste sa v opise ženy, pre ktorú je Idole určená? Alebo jednoducho milujete kvetinovo-chypré vône a ani túto si nemôžete nechať ujsť? Našu imitáciu 931 sme vytvorili podľa vzoru originál esencií, a tak vám na pokožku prinesie rovnaké pocity, ako originál. Je to okúzľujúca, príjemná a skvelá vôňa. Nás očarila už pri prvom ucítení, a preto sme sa rozhodli dopriať ju aj vám. Necháte sa ňou uchvátiť tiež?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *