O parfémoch

Parfém Armani Sí je symbolom ženskosti a nezávislosti. Ako vonia a prečo by ste mu mali povedať áno?

armani si parfum

Parfém mnohí ľudia z módneho či kozmetického priemyslu označujú ako definíciu talianskeho vkusu. Je zmesou ženskosti, elegancie, šarmu a nezávislosti. Stal sa jedným z najobľúbenejších a najpredávanejších dámskych parfémov posledných rokov. Narazíte naň v každej parfumérii a je dosť možné, že ste ho už mali možnosť ucítiť aj na živo – pretože ho veľmi pravdepodobne používa niekto z vášho okolia.

Parfém Sí sa stane vaším neviditeľným doplnkom

Hľadanie nového parfému je vždy náročné. Väčšinou je potrebné vyskúšať množstvo vôní, kým vám aspoň jedna sadne. Nie sú to totiž len použité ingrediencie, ale aj celkový charakter parfému, ktorý sa vám musí zapáčiť. Pri parféme si môžete byť takmer istá, že vo vás po prvom použití rozohrá emočný koncert. Nabáda vykríknuť Sí! – taliansky Áno! Áno slobode, áno snom, áno všetkému, po čom ste doteraz túžila.

Táto vôňa vypustí vašu vnútornú bohyňu a umožní vám získať sebavedomie na ceste za vašimi snami. Stane sa vaším neviditeľným doplnkom, ktorý zvýrazní váš jedinečný štýl. Dodá vám istotu cítiť sa krásne a naplno prejaviť svoju nezávislosť.

Ako vonia parfém Sí?

Parfém vám na pokožku prinesie dokonalý čuchový zážitok. Je symfóniou prekrásnych kvetinových tónov, šťavnatých ovocných esencií a vzácnych drevitých aróm. Jeho vonná kompozícia je nasledovná:

  • Hlava: cassis – listy čiernej ríbezle
  • Srdce: frézia, ruža
  • Základ: vanilka, drevité tóny, pačuli, ambroxan

Pri prvom ovoňaní ucítite listy čiernej ríbezle, ktoré vás svojou typickou sladko-osviežujúcou vôňou doslova ohúria. Ich intenzitu postupne zjemňujú nežné lístky frézie a ruže. Parfém sa naplno rozvinie v kontrastnom základe, tvorenom vanilkou, drevinami, pačuli a ambroxanom.

Celkovo parfém vonia veľmi nenútene. Pôsobí ako slnečný lúč, ktorý skoro ráno preniká oknami, jemne vás šteklí po tvári a osviežuje vašu dušu. Je výrazný, ale stále dosť jemný a nežný na to, aby vyzdvihol vašu ženskosť. Hodí sa na nosenie na každú príležitosť – od romantických večerov, kedy vám pomôže zapôsobiť, až po pracovné rokovania, kedy vo vás vzbudí sebavedomie a podčiarkne vašu sofistikovanosť.

Na akom type ženy vynikne Armani Sí najviac?

bol vytvorený ako pocta všetkým ženám, ktoré sa neboja svoj život žiť naplno. Či už sa rozhodnú tvrdo pracovať na svojej kariére, alebo si plnia detské sny, dôraz kladú na svoju nezávislosť a vnútornú silu. Hovoria „áno“ každej novej výzve a vrhajú sa do nej s nadšením a odhodlaním.

Parfém je teda určený pre modernú ženu, ktorá je na jednej strane odvážna a nezávislá, na tej druhej sofistikovaná a charizmatická. Parfém bude jej verným spoločníkom, s ktorým vždy bude môcť ostať sama sebou. Dovolí jej cítiť sa žensky, sviežo a šik.

Hľadáte podobnú vôňu za menej peňazí? Skúste náš parfém č. 590

Pokiaľ sa vám podľa popisu parfém zapáčil, alebo ste ho už niekedy mali možnosť vyskúšať a neviete naň zabudnúť, určite sa vám bude páčiť aj náš parfém č. 590. Je inšpirovaný práve jedinečnou vôňou Sí. Ucítite v ňom sladko-svieže listy čiernej ríbezle, jemnú fréziu, omamnú ružu, hrejivú vanilku, intenzívne pačuli, príťažlivý ambroxan a zemité drevité tóny. Má očarujúcu, sviežu, kvetinovo-ovocnú vôňu, ktorú môžete nosiť do práce, na rande či kávu s priateľkami. V menšom cestovnom balení tento parfém nájdete pod číslom 03.

zlozenie armani si

Recenzie našich zákazníkov na parfém 590:

armani si recenzie
armani si recenzie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *