O parfémoch

Krátky sprievodca dámskymi parfumami Thierry Mugler. Ktorý vám najlepšie sadne?

imitacie thierry mugler

Máte rada nezvyčajné vône? Potom by ste určite nemali prehliadnuť dámske parfumy francúzskeho módneho návrhára Thierry Muglera, ktoré sú po celom svete známe ako netradičné vône vyzdvihujúce ženskú krásu.

Vďaka ich výnimočnosti sme tieto parfumy priniesli aj do Parfenu. Každý z parfémov je iný, no všetky sa vyznačujú veľmi výraznými a plnými arómami. Aby sme vám pomohli s výberom, pripravili sme pre vás krátky opis imitácií Angel, Aura a Alien, ktoré voňajú na nerozoznanie od pôvodných verzií. Stačí si vybrať tú, ktorá vám bude najviac charakterovo sedieť a potom si už len užívať výnimočnosť danej vône. Čítajte ďalej.

Imitácia Angel: orientálny parfém s nádychom vanilky

Angel je vôbec prvým parfumom z dielne značky Thierry Mugler. Vznikol v roku 1992 a už vtedy nám ukázal štýl, akým sa budú parfémy značky uberať – vyznačujú sa výraznosťou, nezvyčajnosťou a špecifickosťou.

Imitácia Angel má teda výrazné a nezvyčajné arómy, ktoré sú však ihneď rozpoznateľné. Najviac v nich ucítite príjemnú orientálnu vôňu so zakončením v zamatovej vanilke. Zavonia vám najmä v prípade, ak sa chcete cítiť exkluzívne, netradične a voňať úplne inak, ako voňajú ostatné ženy.

Imitácia Aura: aromatický drevitý parfém

Parfum Aura je inšpirovaný prírodou. Snaží sa preniesť nás do nepoškvrnenej divočiny, ktorú vyjadruje svojimi drevitými-zelenými arómami. Okrem ženskej krásy vyzdvihuje najmä silnú ženskú auru, ktorú vyžaruje každá energická žena.

Podobne ako iné Thierry Mugler parfumy, aj imitácia Aura je aromatická a nevšedná. Jej vôňa nie je porovnateľná so žiadnym iným parfémom, a preto vám dodá výnimočnosť. Zapáči sa vám najmä vtedy, ak obľubujete divoké prírodné arómy v spojení s podtónmi dreva.

Imitácia Alien: sladkastý orientálny parfém

Aj imitácia Alien verne kopíruje svoj originál. Ide o ťažšiu vôňu, ktorá poukazuje na magickú stránku ženy. Má zapamätateľné a nevšedné sladkasté orientálne arómy, ktoré ihneď rozpoznáte. Je vhodná pre ženy, ktoré chcú ostať tajomné a nepredvídateľné.

Zaujímavosťou je, že tento parfum tvoria len 3 ingrediencie: indický jazmín, kašmírové drevo a jantár. Na prvý pohľad by sa tak mohlo zdať, že je to jedna z tých jednoduchších vôní, v skutočnosti však tieto zložky vytvárajú komplexný dámsky parfum s veľmi bohatou a rozvinutou vôňou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *