O parfémoch

Top parfémy pre muža na jeseň a zimu

top parfémy pre muža na zimu

Aj vy máte so zmenou počasia potrebu zmeniť aj parfém? Chladné počasie si doslova žiada vystriedať svieže letné arómy za hrejivejšie tóny. Tentokrát sme si preto pre vás pripravili špeciálny výber piatich jesenno-zimných parfémov pre mužov, ktoré sú podľa nás hitmi tejto zimy. Aby ste si medzi nimi ľahšie vybrali, každý parfém sme charakterovo priradili určitému typu osobnosti. Ste zvedaví, aký parfém túto zimu ulahodí športovcovi, elegánovi, zvodcovi, pohoďákovi či energickému mužovi? Tak čítajte ďalej.

Imitácia Chanel – Allure Homme Sport Eau Extrem

Pre vášnivého športovca

Potrebujete neustály prísun pohybu, adrenalínových zážitkov alebo nových dobrodružstiev? Potom ste športovec telom aj duchom, ktorý určite najradšej siaha po sviežich parfémoch. Chladné počasie vám však môže priniesť zmenu v podobe niečoho zemitejšieho. Ideálne sú drevité vône, ktoré v sebe ukrývajú svieže ingrediencie, ako napríklad bylinky alebo citrusy.

Jedným z takýchto parfémov je aj náš parfém 638, ktorý kombinuje čerstvosť, ostrosť a mužskú silu. Ide o presnú imitáciu vône Chanel – Allure Homme Sport Eau Extrem so sviežou, drevito-korenistou arómou. Veľmi dôverne vyjadruje túžbu po dobrodružstve a zhmotňuje vôňu adrenalínových zážitkov, a tak je ideálna pre mužov so športovým duchom.

Pánsky parfém Armani – Black Code

Pre klasického elegána

Nezáleží, v akej situácii sa ocitne, tento muž je vždy dokonale elegantný a upravený. Za jeho eleganciou však nestojí len vkusné oblečenie, ale aj zdvorilosť, šarm a slušné spôsoby. K jeho sofistikovanému vystupovaniu sme vybrali sofistikovaný parfum – imitáciu Armani Black Code. Je to svieža orientálna vôňa, ktorá na pokožke zanecháva jemné tóny kože a tabaku.

Vo flakóne spája arómy bergamotu, citrónu, anízu, kože, tabaku, olivových kvetov, tonky a guajakového dreva. Toto spojenie verne vystihuje podstatu mužskej elegancie, ktorá tkvie v jednoduchosti a taktných spôsoboch. Parfém pôsobí čisto, jednoducho, ale zároveň veľmi vkusne a mužne.

Typicky zimný parfém Victor&Rolf – Spicebomb

Pre dravého zvodcu

Patrí medzi vaše hlavné mottá: „Všetky oči na mne?“ Potom aj vy určite patríte medzi dravých zvodcov, ktorí radi priťahujú pozornosť. Na jeseň aj zimu sme pre vás vybrali výnimočne intenzívnu a zaujímavú imitáciu Victor&Rolf – Spicebomb. Je známa ako veľmi prenikavá, explozívna a zvodná vôňa, ktorá všetkých zaujme hneď, ako vojdete do miestnosti.

Je vyrobená ako skutočná bomba. Už pár sekúnd po tom, ako ju použijete, vás zasiahne ako okamžitá explózia zmyselnosti. Má pikantnú, orientálno-korenistú vôňu, vhodnú pre extrovertov, zvodcov či mužov, ktorí si plnými dúškami užívajú svoj život.

Kópia Hugo Boss – Boss Orange

Pre pohodového spoločníka

Máte doma pohodového spoločníka? Pri našom špeciálnom, jesenno-zimnom výbere sme nezabudli ani na uvoľnených, veselých a spontánnych mužov. Zvolili sme ľahký a spontánny parfém 614, ktorý predstavuje vernú kópiu vône Hugo Boss – Boss Orange. Má uvoľnený a neformálny charakter.

Parfém svojimi arómami vyjadruje muža vždy duchom slobodného, optimistického a veselého. Jeho vôňa je intenzívne drevitá, príjemne ľahká, neformálna a pozitívna. Hodí sa na bežné nosenie počas celého roka, no špeciálne v chladných mesiacoch však mužovi dodá dobrú náladu.

Imitácia pánskeho parfému Paco Rabanne – Ultraviolet

Pre energického muža

Na záver sme si pre vás pripravili jednu špecialitku: parfum pre energického muža. Nezáleží pritom, či je to športovec, alebo sa väčšinu dňa pohybuje v obleku – jeho hlavným znakom je nehasnúca energia, s ktorou sa vrhá do každej novej činnosti. Tento živý, energický a aktívny muž určite ocení skvelú kópiu vône Paco Rabanne – Ultraviolet, ktorá udržiava telo aj myseľ v pohybe celý deň.

Ultraviolet je provokatívny a intenzívny. Jeho prenikavá vôňa pôsobí na telo aj myseľ a núti ich nezastať. Je určená pre veselých mužov, ktorí radi podpichujú, žartujú a stále musia niečo robiť. Kombinuje drevité, korenisté aj sladké arómy. Vďaka svojim výraznejším a plnším tónom je ideálnym spoločníkom do chladného počasia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *