Tip na darček

Voňavý Valentín: Potešte sa párovými parfumami pre neho a pre ňu

parfumy

Párové parfumy predstavujú dvojicu vôní, ktoré boli inšpirované tou istou myšlienkou. Pozostávajú z mužského a ženského ekvivalentu a preto sú dokonale vhodné pre partnerské dvojice. S blížiacim sa Valentínom vám chceme odporučiť také párové vône, ktoré si s partnerom môžete pokojne dopriať aj ako valentínske darčeky. Tešiť sa z nich však budete môcť počas celého roku, keďže sú vhodné do každého ročného obdobia. Ktoré to sú?

 

Gucci – Guilty

Rada parfumov Guilty značky Gucci bola vytvorená pre sebavedomých ľudí, ktorí si užívajú život aj seba samých. Základ Guilty parfumov je tvorený zmyselnou kombináciou pižma a pačuli, v dámskej vôni ju dopĺňa ešte vanilka a jantár. Tento zmyselný základ zaistí, že vôňa bude zvodná a príťažlivá aj pre opačné pohlavie. Pánsky parfum Guilty je orientovaný do drevito-citrusových aróm, pričom dámsky Guilty parfum je príťažlivo orientálno-kvetinový.

 

Hugo Boss – Scent for Her & Him

Parfumy Scent for HerScent for Him sú inšpirované zvodnosťou a zvádzaním. Ich kompozícia symbolizuje priebeh zvádzania. Hlava parfumu – to je prvotná iskra, ktorá medzi dvomi ľuďmi vzniká. Srdce vône predstavuje následnú spaľujúcu túžbu, ktorá prechádza až do závislosti vyjadrenej základom vône.

Dámska Scent for Her robí zo ženy čarovnú bohyňu. Podľa tvorcov parfumu je to zároveň tá najzvodnejšia vôňa z pohľadu muža. Podobne pôsobí aj pánska verzia parfumu Scent for Him. Mužovi dáva neodolateľný šarm a je tou najpríťažlivejšou vôňou pre ženské zmysly.

 

Giorgio Armani – Acqua di Gio & Acqua di Gioia

Slobodu a nezávislosť evokujú parfumy, ktoré boli inšpirované letom v Stredomorí. Dvojica parfumov Acqua di GioAcqua di Gioia vznikla na podnet samotného Giorgia Armaniho, ktorý svoje dovolenky často trávil na stredomorskom ostrove Pantelleria. Na pokožke vám zanechajú pocit hrejivého slnka a jemného morského vánku, ktoré dokonale vystihujú život na ostrove.

parfumy

Pánsky parfum Acqua di Gio býva často prirovnávaný k dotyku vône čistého vykúpaného tela. Spolu s dámskou Acqua di Gioia vyjadrujú energiu – takú, akú si môžete dobiť len v lete na horúcom slnku, s jemným vánkom vo vlasoch a arómou slanej morskej vody. Kolekcia Acqua od Armaniho je preto ideálna pre veselých a nezávislých ľudí, slobodných duchom aj mysľou.

 

Lacoste original

Je všeobecne známe, že značka Lacoste sa zameriava na športovú eleganciu. Podľa tohto konceptu boli vytvorené aj jej prvé vône. Ako dámsky Lacoste parfum, tak aj pánsky je určený pre ľudí, ktorí športujú a vyznávajú aktívny životný štýl. Sú to ľudia uvoľnení, bezstarostní, mladí na duchu, ktorí obľubujú svieže parfumy.

Lacoste parfumy sú ideálne aj na šport, pretože vám ich aróma nebude pri športe prekážať. Dámsky parfum bol vytvorený tak, aby splynul so ženskou pokožkou a stal sa jej prirodzenou vôňou. Pánsky Lacoste parfum pôsobí taktiež sviežo, a zároveň mierne elegantne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *