O parfémoch

Prečítajte si o našej horúcej novinke – imitácii parfumu Bright Crystal

napodobenina bright crystal

Dokážete si tipnúť, ktorý parfém od značky Versace patrí medzi tie najobľúbenejšie? Predstavujeme vám Bright Crystal, nežný dámsky parfum, ktorého presnú imitáciu môžete nájsť najnovšie aj na našom e-shope. Ako tento parfum vonia a čo ho charakterizuje?

 

Svieži, nežný a romantický

Parfém Bright Crystal sa otvára vo veľmi sviežich tónoch. Ľadom zmrazené granátové jablko a Yuzu sa však otvárajú do kvetinového srdca, ktorému najviac dominuje intenzívny lotos. Zvodnú bodku parfému dáva pižmo v základe vône.

Mnohí ľudia si po ovoňaní parfumu Bright Crystal predstavia sviežu, mladú a nevinnú princeznú. Vôňa je totiž skutočne mladistvá, vhodná však aj pre staršie dámy. Je nežná a príjemná, ideálna hlavne na leto. Ak by ste ju však chceli používať aj v zime, pokojne môžete. Pripomenie vám atmosféru romantických teplých letných večerov.

 

Podobnosť parfému Bright Crystal s Crystal Noir

Bright Crystal býva často porovnávaný s ďalším parfumom z kryštálovej rady Versace – Crystal Noir. Charakterovo si však nie sú veľmi podobné. Kým Bright Crystal je ľahká ovocno-kvetinová vôňa s nádychom pižma, Crystal Noir predstavuje zmyselnú, korenistú a ťažšiu vôňu. Aj keď sú však tieto dva parfumy tak rozdielne, predsa len majú niečo spoločné. V obidvoch totiž žena vynikne presne tak, ako žiariaci kryštál.

 

Inšpirovaný Donatellou

V našej ponuke síce nájdete napodobeninu parfému Bright Crystal, no naša imitácia od značky Parfen verne odráža originál. Ten vznikol v roku 2006. Vytvoril ho Alberto Morillas na podnet Donatelly Versace, dedičky impéria Versace a momentálne aj hlavnej dizajnérky celej značky. Parfum je inšpirovaný jej najobľúbenejšími kvetinovými vôňami.

 

Famózny Gianni Versace

Donatella prebrala značku po svojom bratovi Giannim Versacem. Gianni ju založil v roku 1978 a vďaka svojej originalite sa stal ihneď slávnym. Jeho fenomenálne modely nosili hviezdy ako Elton John, Sting, princezná Diana, Madonna alebo Naomi Campbell, ktorá sa stala rodinnou priateľkou módnej rodiny Versace.

Gianni dal svojej značke podobu medúzy – mýtickej príšery, po ktorej pohľade každý skamenie. Tento symbol mal zrejme vyjadrovať originalitu samotného Gianniho Varsaceho. Keď totiž jeho modely ľudia uvideli po prvýkrát, okamžite na chvíľu skameneli a stuhli od úžasu.

Značka si túto vlastnosť zachováva dodnes a z módy ju prenáša aj na kozmetiku a parfumy. Rovnaký je aj parfum Bright Crystal. Keď ho ucítite po prvýkrát, ihneď vás ochromí. Prekvapí vás svojou nežnosťou a súčasnou intenzitou. Je skutočne nádherný a stojí za to ho vyskúšať.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *