O parfémoch

Zoznámte sa s La Vie Est Belle od Lancome, vôňou, ktorá oslavuje život

napodobenina la vie est belle

Napodobenia La Vie Est Belle patrí medzi najobľúbenejšie parfumy nášho e-shopu. Celosvetovo však láme rekordy aj v origináli. Je najpredávanejším parfémom značky Lancome a v posledných rokoch očarila tisícky žien. Parfumu už dokonca podľahla aj herečka Julia Roberts, ktorá sa objavila v jeho najnovšej marketingovej kampani. Stvárňuje v nej šťastnú a prirodzene krásnu ženu, ktorá je dokonalou nositeľkou tohto parfumu. Čo všetko teda parfém La Vie Este Belle symbolizuje?

 

Vďaka La Vie Est Belle je život krásny

Názov parfumu v preklade znamená „život je krásny“. Napodobenina La Vie Est Belle preto vystihuje ženu, ktorá sa teší zo života a nebojí sa oslobodiť od konvencií. Je veselá, hravá, rada sa obklopuje peknými vecami a šťastie nachádza v tých najrozmanitejších stránkach života.

Parfuméri sa kombináciou vyberaných aróm zároveň snažili vyzdvihnúť nekonečnú prirodzenú krásu ženy a vyvolať v nej nekončiace pocity šťastia, ktoré bude prenášať na všetkých navôkol. Aj sama Julia Roberts sa preto v novej La Vie Este Belle kampani pýta: „Koho dnes spravíte šťastným?“

nepodobenina la vie est belle

Zdroj foto: bellalamag.com

 

Jedinečná kompozícia parfumu La Vie Est Belle

Tento dámsky parfum má skutočne unikátnu kompozíciu. Ak sa budete dobre sústrediť, môžete postupne ucítiť všetky jeho zložky. Najprv to budú ovocné arómy čiernych ríbezlí a hrušiek, ktoré sa postupne rozvinú do srdca vône tvoreného kosatcom, pomarančovým kvetom a jazmínom. Spodné tóny majú mierne orientálny nádych. Tvoria ich okúzľujúca fazuľa tonka, sladká vanilka, exotické pačuli a dominantné pralinky. Vďaka svojej ľahkosti a príjemnej vôni je naša imitácia La Vie Este Belle vhodná na celodenné nosenie.

 

Francúzsky parfumérsky dom Lancome

Za tak veľkolepým parfumom, akým je La Vie Este Belle, musí stáť aj veľkolepá značka. Lancome je pôvodom z Francúzska. Založená bola v roku 1935 Guillaume d’Ornanom a jeho obchodným partnerom Armandom Petitjeanom. Jej názov je inšpirovaný očarujúcim zámkom Le Château de Lancosme, obkoleseným divokými ružami. Okrem názvu teda tento zámok inšpiroval Lancome aj k svojmu symbolu – ruži.

Na rozdiel od iných veľkých francúzskych značiek, ako je napríklad Chloé, Dior či Chanel, Lancome nikdy nebola módnym domom. Pôvodne vznikla ako parfumérsky dom a svoju výrobu rýchlo rozšírila aj na starostlivosť o pokožku a make-up. Všetky jej produkty dodnes prechádzajú dlhými a rozsiahlymi testami, aby mali čo najkvalitnejšie zloženie a najefektívnejšie účinky. Svedčí o tom napríklad aj to, že Nutrix, prvý pleťový krém od Lancome, sa už niekoľko desiatok rokov predáva s nezmeneným zložením.

 

La Vie Este Belle je dokonalým odrazom značky Lancome

Cieľom značky Lancome bolo rozšíriť francúzsku eleganciu a krásu do celého sveta. Podľa nás sa jej to podarilo priam majstrovsky. Kozmetika Lancome totiž dodáva ženám eleganciu, šarm aj šmrnc a ukazuje, že život je skutočne krásny. Dnes už ikonický parfém La Vie Est Belle je preto dokonalým odrazom celej filozofie značky. Ak sa teda chcete aj vy ponoriť do sveta francúzskeho štýlu a radosti zo života, vyskúšajte našu La Vie Est Belle a nechajte sa jej živými arómami sprevádzať po celý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *